ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА П`ятниця, 29.03.2024, 12:18
Меню сайту
Категорії розділу
Доповіді [0]
Професійно-теоретична підготовка [0]
Професійно-практична підготовка [0]
Загальноосвітня підготовка [4]
Виховна робота [2]
Психологічна служба [8]
Роздуми на тему [7]
Інші статті [8]
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Роздуми на тему

Ранні шлюби: "за" і "проти"
Ранній шлюб: «за» і «проти»
Ранні шлюби вже не є рідкістю в наш час. Тому зараз багато хто замислюється над питанням, чи так хороші ці шлюби. Звичайно, як і в будь-якій справі у таких ранніх шлюбів є і позитивні, і негативні сторони.
Почнемо з недоліків:
 Спільне проживання з батьками. Найчастіше у молодих людей, що вирішили одружитися, ще немає власного житла. Як наслідок цього, практично неминучий контроль старшого покоління над молодшим.
 “Ще не нагулялися“. Досить часто молоді люди, одружившись, раптом помічають, що ще не нагулялися. І тоді замість того, щоб проводити час разом, молоді люди, кожен у своїй компанії, надолужують те, що не встигли. У підсумку в молодій сім'ї починаються перші проблеми.
 Побут. Молоді люди, які щойно вступили в шлюб, часто погано уявляють, що чекає їх після медового місяця. Дуже велику роль у розпаді ранніх шлюбів грає і фінансова несамостійність молодого подружжя, а також невміння розпоряджатися сімейним бюджетом та вирішувати побутові проблеми.
 Дитина. Звичайно, народження дитини в сім'ї - одна з найщасливіших подій у житті подружжя. Але найчастіше молоді люди виявляються не готовими до тієї відповідальності, яка з'являються у них після появи малюка.
 Хибна мотивація. Як правило, ранні шлюби грунтуються не на любові, а на взаємній прив'язаності, а точніше - на статевому потязі партнерів. Як тільки воно насититься і перші почуття пройдуть, залишиться тільки розчарування і невдоволення один одним.
Переваги раннього шлюбу:
 Здоров’я молодят. Молодому організму легше переносити всі стреси і боротися з труднощами, в тому числі і сімейними.
 Здатність йти на компроміс. У молодому віці характер і звички ще не сформувалися, вони більш гнучкі, тому молодим людям легше пристосовуватися один до одного.
 Одруження допомагає подорослішати. Подружнє життя допомагає подорослішати психологічно і стати більш самостійним, тому що з'являється відповідальність не тільки за себе, але і за дружину і дітей.
 Оптимальний вік для народження дітей. За спостереженнями лікарів діти, народжені в ранніх шлюбах, зазвичай міцні і здорові. До того ж, багато труднощів, пов'язаних з вихованням дитини, в юності переносяться набагато легше, ніж у більш старшому віці. Додаткова перевага раннього народження дітей у тому, що у молодих батьків зазвичай міцніші і дружні відносини з власними дітьми, що пов’язано з невеликою різницею у віці.
Однак слід зазначити, що за загальною статистикою в 90% випадків ранні шлюби закінчуються розлученням. Характерна їх особливість в тому, що дуже часто молода сім'я розвалюється протягом перших років після весілля. У чому ж причина такої крихкості саме ранніх шлюбів?
Відповідь на це непросте питання криється в спонукальних мотивах офіційного оформлення відносин, найбільш часто з яких зустрічається незапланована вагітність, прагнення до дорослого самостійного життя без опіки батьків, дитяча мрія «покрасуватися» перед друзями в шикарній білій сукні, "легалізація" сексуальних відносин, неусвідомлена підміна почуття любові статевим потягом.
Категорія: Роздуми на тему | Додав: oleksandrenkomarina (11.05.2017)
Переглядів: 218 | Теги: переваги ранніх шлюбів, шлюб, недоліки ранніх шлюбів | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Корисне
  • Читати книги онлайн
  • Вікіпедія
  • Всеукраїнська електронна бібіліотека
  • Українська бібліотека "Джерело"
  • Знання про Україну
  • Українська бібліотека
  • Тести ЗНО
  • Радіо онлайн
    Copyright Nik Gerasimenko © 2024
    Створити безкоштовний сайт на uCoz